Acetek harga terbaik satu lulus pencetak pelekat kertas lable lable
- Penerangan
- Siasatan
Penerangan
Acetek harga terbaik satu lulus pencetak pelekat kertas lable lable
one pass inkjet label printer ,Simple operations ,auto feeding and pritning,long life
kepala cetak,environmentally friendly waterproof pigment ink.Save time and labor cost, automatic
belt conveyor with vacuum table More flexible, size customization available, to meet the demands
of your small or large batch production, without complicated platemaking process.it is new technology
dan widely use for printing bulk card board,karton, cawan kertas, Handcarfts ,kotak pakej ,bertanggungjawab,
pizzabox dan sebagainya, Ia berbeza dengan tradisional Percetakan mengimbangi,ia perlu membuat plat dan terukir,
their operation is more easier, Pelanggan mempunyai desigin gambar, ia boleh output,printing cost is is
about $0.02/㎡.

The advantages of one pass paper sticker printer :
1. Aligment laser
Aligment Laser Red Light untuk kedudukan media,lebih mudah 4-6pcs automatic laser aligment for
different pencetak konfigurasi.
2.Panel skrin sentuh
Panel skrin sentuh untuk operasi yang mudah,kelajuan laras dari 0 hingga 40m/min.Upgraded software
pre-installed,bersepadu komputer/ dengan pencetak untuk opera-tion yang mesra pengguna
3.Vakum flatbed
500W Motor Bebas berkuasa tinggi untuk platform sedutan, produk lembut yang lebih baik di flatbed,
Tidak mudah merosakkan kepala cetak
4. Panduan Baffle & Menekan roda
Flexible side baffle to help feeding all material printed on same position Pressing wheel and pressing
stripe to membuat percetakan bahan tanpa menggaru kepala cetakan
5. Sistem bekalan dakwat
Sub-Ink Tank CISS Sistem Pembekalan Dakwat, lebih stabil dan kurang mudah menyebabkan gelembung di kepala cetakan.
Untuk dakwat yang lebih baik kefasihan dan percetakan yang stabil.
6. Pilihan platform lanjutan
Fleksibel 400mm melanjutkan platform untuk memegang dan mencetak kadbod yang lebih besar dengan lebih mudah, Recom-Mend untuk
2 Printheads konfigurasi pencetak. Mudah dibongkar untuk menjimatkan ruang kerja.
7. Menerima pilihan dulang
Menerima dulang pilihan untuk mengumpul produk bercetak tepat pada waktunya, menjimatkan kos buruh dan kecekapan yang lebih tinggi,
satu orang untuk mengendalikan pencetak dengan mudah.

the specification of one pass label printer:
| Nama produk | Acetek one pass digital printer |
| Ketebalan cetak maksimum | 7.82 inci (200mm) |
| Jenis flatbed | Penghantar flatbed atau berterusan |
| Media Mengambil Peranti | secara automatik |
| Sistem kawalan | Skrin sentuh |
| Cetak kepala | 1/2/3 HP Wide Page Industrial Head |
| Teknologi | Inkjet Bubble Foaming Thermal Advanced |
| Kelajuan cetakan | 10-30m/hurs |
| Warna | C,M,Y,K |
| Tank dakwat | 3000Ml/warna |
| Bekalan dakwat | Sytem bekalan dakwat berterusan |
| voltan | 220V/ac (+/- 10),50Hz, 1Kw(maks) |
| Cetak kepala | A4 head*1pc | A4 head*2pcs | A4 head*3pcs | A3 head*1pc | A3 head*2pcs | A3 head*3pcs |
| Lebar cetakan(cm) | 21 | 42 | 63 | 30 | 60 | 90 |
| Mateiral width (cm) | 60 | 80 | 80 | 60 | 80 | 110 |
| Berat bersih (kg) | 300 | 350 | 450 | 300 | 350 | 450 |
| Berat kasar | 400 | 450 | 550 | 400 | 450 | 550 |
the application of one pass printer roll :

welcome to inquiry about one pass inkjet label printer












