Acetek en iyi fiyat tek geçişli mürekkep püskürtmeli etikel kağıt etiket yazıcısı
- Tanım
- Sorgu
Tanım
Acetek en iyi fiyat tek geçişli mürekkep püskürtmeli etikel kağıt etiket yazıcısı
Bir geçiş mürekkep jet etiketi yazıcı ,Basit işlemler ,otomatik besleme ve yazdırma,uzun ömür
yazıcı kafası,çevre olarak Dost su geçirmez pigment mürekkebi.Zamandan ve işçilik maliyetinden tasarruf edin, otomatik
kemer konveyörü vakum tablosu Daha esnek, boyut özelleştirme mevcut, Talepleri karşılamak için
senin küçük veya büyük parti üretimi, karmaşık olmadan platematüre süreci.Yeni teknoloji
Ve Dökme kartı tahtası için yaygın olarak kullanın,kartonlar, kağıt bardaklar, el sanatları ,paket kutuları ,Etiketler,
pizza kutuları vb., gelenekselden farklı ofset baskı,Plaka yapıp gravür yapması gerekiyor,
Operasyonları daha kolay, müşterinin tasarımı var resimler, çıktı verebilir,baskı maliyeti
yaklaşık 0,02 $/㎡.

Bir Geçiş Kağıt Çıkartma Yazıcısının Avantajları :
1. lazer hizalama
Medya konumu için kırmızı ışıklı lazer hizalaması,bu daha kolay 4-6PCS Otomatik Lazer Aili
farklı yazıcı konfigürasyonlar.
2.Dokunmatik ekran paneli
Kolay kullanım için dokunmatik ekran paneli,ayarlanabilir hız 0 40 m/dak'ya kadar.Yükseltilmiş yazılım
önceden yüklenmiş,entegre kullanıcı dostu kullanım için bilgisayar/yazıcılı
3.Vakumlu düz yataklı
500Emme platformu için W yüksek güçlü bağımsız motor, düz yatakta daha iyi yumuşak ürünler,
kolay değil yazdırma kafasına zarar verin
4. Kılavuz bölmesi & presleme tekerleği
Aynı pozisyonda basılmış tüm malzemelerin beslenmesine yardımcı olmak için esnek yan bölme ve basılı
şerit Baskı kafasını çizmeden malzeme baskısını sağlayın
5. Mürekkep besleme sistemi
Alt mürekkep tankı CISS mürekkep besleme sistemi, daha kararlı ve yazıcı kafalarında kabarcık oluşması daha az kolay.
Daha iyi mürekkep için akıcılık ve istikrarlı baskı.
6. Genişletilmiş platform seçeneği
Daha büyük kartonları daha kolay tutmak ve yazdırmak için esnek 400 mm uzatma platformu, için tavsiye ederim
2 yazıcı kafaları yazıcı yapılandırmaları. Çalışma alanından tasarruf etmek için kolayca parçalara ayırın.
7. Alma tepsisi seçeneği
Basılı ürünün zamanında toplanması için isteğe bağlı teslim alma tepsisi, İşçilik maliyetinden tasarruf edin ve daha yüksek verimlilik,
yazıcıyı kolayca çalıştıracak bir kişi.

Bir geçiş etiketi yazıcının spesifikasyonu:
| Ürün adı | Acetek tek geçişli dijital yazıcı |
| Maksimum baskı kalınlığı | 7.82 inç (200mm) |
| Düz yataklı tip | Vacumm düz yataklı veya sürekli konveyör |
| Medya alma cihazı | otomatik olarak |
| Kontrol sistemi | Dokunmatik ekran |
| Baskı kafası | 1/2/3 hp geniş sayfa endüstriyel kafa |
| Teknoloji | Gelişmiş termal köpüklü kabarcıklı mürekkep püskürtmeli |
| Baskı hızı | 10-30m/saat |
| Renk | C,M,e,K |
| Mürekkep tankı | 3000ML/renk |
| Mürekkep beslemesi | Sürekli mürekkep besleme sistemi |
| Gerilim | 220V/AC(+/-10),50HZ, 1KW(maksimum) |
| Baskı kafası | A4 kafa * 1 adet | A4 kafa * 2 adet | A4 kafa * 3 adet | A3 kafa * 1 adet | A3 kafa * 2 adet | A3 kafa * 3 adet |
| Baskı genişliği(santimetre) | 21 | 42 | 63 | 30 | 60 | 90 |
| Malzeme genişliği (cm) | 60 | 80 | 80 | 60 | 80 | 110 |
| Net ağırlığı (kilogram) | 300 | 350 | 450 | 300 | 350 | 450 |
| Brüt ağırlık | 400 | 450 | 550 | 400 | 450 | 550 |
Bir geçiş yazıcı rulosunun uygulanması :

Bir Pass Inkjet Etiket Yazıcısı hakkında soruşturmaya hoş geldiniz












