Karton kutu baskı makinesi için UV tek geçişli dijital mürekkep püskürtmeli yazıcı
- Tanım
- Sorgu
Tanım
Karton kutu baskı makinesi için UV tek geçişli dijital mürekkep püskürtmeli yazıcı
tek geçişli dijital mürekkep püskürtmeli yazıcı, Bu yeni teknolojidir ve toplu karton baskı için yaygın olarak kullanılır,
kartonlar, kağıt bardaklar, el sanatları ,paket kutuları ,Etiketler,pizza kutuları vb., gelenekselden farklı
ofset baskı,Plaka yapıp gravür yapması gerekiyor, operasyonları daha kolaydır, müşterinin tasarımı var
resimler, çıktı verebilir,baskı maliyeti yaklaşık 0,02$/㎡.
Basit işlemler ,otomatik besleme ve yazdırma,uzun ömürlü baskı kafası,çevre dostu su geçirmez pigment mürekkebi.
Zamandan ve işçilik maliyetinden tasarruf edin, vakum tablalı otomatik bantlı konveyör Daha esnek, boyut özelleştirme mevcut,
küçük veya büyük seri üretiminizin taleplerini karşılamak için, karmaşık plaka yapımı süreci olmadan.

Caron kutusu için tek geçişli yazıcının avantajları :
1. lazer hizalama
Medya konumu için kırmızı ışıklı lazer hizalaması,bu daha kolay 4-6farklı için adet otomatik lazer hizalama
yazıcı konfigürasyonlar.
2.Dokunmatik ekran paneli
Kolay kullanım için dokunmatik ekran paneli,ayarlanabilir hız 0 40 m/dak'ya kadar.Yükseltilmiş yazılım önceden yüklenmiş,
entegre kullanıcı dostu kullanım için bilgisayar/yazıcılı
3.Vakumlu düz yataklı
500Emme platformu için W yüksek güçlü bağımsız motor, düz yatakta daha iyi yumuşak ürünler, kolay değil
yazdırma kafasına zarar verin
4. Kılavuz bölmesi & presleme tekerleği
Aynı konuma basılmış tüm malzemenin beslenmesine yardımcı olan esnek yan bölme.
Baskı kafasını çizmeden malzeme baskısını sağlayın
5. Mürekkep besleme sistemi
Alt mürekkep tankı CISS mürekkep besleme sistemi, daha kararlı ve yazıcı kafalarında kabarcık oluşması daha az kolay.Daha iyi mürekkep için
akıcılık ve istikrarlı baskı.
6. Genişletilmiş platform seçeneği
Daha büyük kartonları daha kolay tutmak ve yazdırmak için esnek 400 mm uzatma platformu, için tavsiye ederim 2 yazıcı kafaları
yazıcı yapılandırmaları. Çalışma alanından tasarruf etmek için kolayca parçalara ayırın.
7. Alma tepsisi seçeneği
Basılı ürünün zamanında toplanması için isteğe bağlı teslim alma tepsisi, İşçilik maliyetinden tasarruf edin ve daha yüksek verimlilik,
yazıcıyı kolayca çalıştıracak bir kişi.

uv tek geçişli dijital yazıcının özellikleri:
| Ürün adı | Acetek tek geçişli dijital yazıcı |
| Maksimum baskı kalınlığı | 7.82 inç (200mm) |
| Düz yataklı tip | Vacumm düz yataklı veya sürekli konveyör |
| Medya alma cihazı | otomatik olarak |
| Kontrol sistemi | Dokunmatik ekran |
| Baskı kafası | 1/2/3 hp geniş sayfa endüstriyel kafa |
| Teknoloji | Gelişmiş termal köpüklü kabarcıklı mürekkep püskürtmeli |
| Baskı hızı | 10-30m/saat |
| Renk | C,M,e,k |
| Mürekkep tankı | 3000ML/renk |
| Mürekkep beslemesi | Sürekli mürekkep besleme sistemi |
| Gerilim | 220V/AC(+/-10),50HZ, 1KW(maksimum) |
| Baskı kafası | A4 kafa * 1 adet | A4 kafa * 2 adet | A4 kafa * 3 adet | A3 kafa * 1 adet | A3 kafa * 2 adet | A3 kafa * 3 adet |
| Baskı genişliği(santimetre) | 21 | 42 | 63 | 30 | 60 | 90 |
| Malzeme genişliği (cm) | 60 | 80 | 80 | 60 | 80 | 110 |
| Net ağırlığı (kilogram) | 300 | 350 | 450 | 300 | 350 | 450 |
| Brüt ağırlık | 400 | 450 | 550 | 400 | 450 | 550 |
tek geçişli dijital mürekkep püskürtmeli yazıcı uygulaması :

Tek geçişli dijital mürekkep püskürtmeli yazıcı hakkındaki soruşturmaya hoş geldiniz












